سه راه شهادت
شهادت نردبام آسمان بود!
سه شنبه دوازدهم دی 1391 :: نویسنده : رها عرفان

بسم الله الرحمن الرحیم


شهید محمود سلیمانی

"تکلیف مارا سیالشهداء معلوم کرده است"


اینجانب محمود سلیمانی فرزند محمد ابراهیم ساکن امیرکلا جهت وظیفه چند کلامی در این صفحه کاغذ به قلم می اورم. و امیدوارم موجب پیامی بشود برای شما.

در اسلام همیشه تاکید بر جهاد علیه کفّار شده است، تذکر فراوان داده شده به این که زمانیکه دشمنان اسلام برای سرکوبی مسلمین تجهیز شوند، بر تمامی امّت اسلامی است که خود راجهت دفاع  و عقب راندن آنان مهیّا گردانند و دست اتحاد و یکپارچگی را در چنین موقعیتی هر چه قوی تر کنند و با قدرت و عظمت هر چه بیش تر به سوی دشمن یورش برند و مجد و سربلندی را برای خود ، در دنیا و آخرت به ارمغان آورند . اینک که در عصر پس از سرنگونی طاغوت ایران که او نیز سعی در از بین بردن اسلام همّ و سعی اش را جمع کرده بود. دشمن خطرناک در همسایگی، قد علم کرده و می خواست که کمک ابر قدرتها و نوکران جیره خورانشان حکومت اسلانی را در نطفه خفه کنند و یا تضعیف نمایند، لکن با مقاومت و از خود گذشتگی امت مقاوم و متدیّن ایران خواب آرام را از چشمان حیرت زده شان ربوده و مصمّم است تا سرنگونی و مجازات همچنان به بیش برود.

اینجانب نیز بنا به وظیفه اسلامی که در خون و رگ ما آمیخته شده است بر خود واجب و فرض میدانم تا به لطف و مرحمت ایزد منان در این راه با کمک و وحدت کلمه نیروهای اسلام بر خصم زبون چیره شویم و دل ولی عصر(عج) و امام امت را شاد و خرسند نمائیم.

واقعا " ارزش زندگی زمانی است که انسان با هدف باشد و به دنبال هدف خویش کوتاهی نکند" حال که چنین است، اسلام هدف اصلی ما مسلمین می باشد و نا خون در تن ما جریان دارد هرگز در برابر ظلم سر فرود نمی آوریم و در این راه از هیچ کاری که از دست ما  برآید نمی کنیم ، راه و هدف اصلی ما را حضرت سیدالشهداء معلوم و مشخص نموده و هیچ باکی نداریم که در این راه جان خویش را فدا کنیم. اگر واقعا با تعمّق به این مسائل بنگریم خواهیم دید که این خونهای جوانان و پیرمردان و کودکان این امّت است که اسلام را به پیش برده و انشاالله بزودی به ثـمر خواهد رساند . 

در ختمه به همه ی شما سفارش می کنم که صبری مانند کوه داشته باشید و هرگز به انقلاب و امام توهین و یا بد نگوئید. در میان خود مهر و صمیمیّت داشته باشید و امیدوارم که مرا نیز به لطف  خودتان ببخشید . و چنانچه نسبت به شما بد کردم مرا عفو کنید.

از پدر و مادر و خواهران و برادرانم می خواهم که هیچ ناراحتی نداشته و صبر و تحمل پیشه کنند و تنها با یاد خداست که دلها آرام می کیرد و سرنوشت تمامی انسانها بدست اوست ، پس به هیچ وجه در این مورد ناراحت نباشید و امیدوارم که با بزرگواری خویش این حقیر را عفو کنند . راهی را که ما در آن قدم نهادیم راه اسلام است و شما نسز باید خوشحال باشید که چنین فرزندانی تربیت کردید.

ضمناً " از همسر عزیزم و فرزندانم می خواهم که برای من ناراحت نباشند و از همسزم می خواهم که فرزندان خود را همانطوریکه تا به حال خوب رسیدگی نموده خیلی هم خوب و بهتر برای کمک نمودن به اسلام و دین تربیت کند و راه ما را ادامه بدهد ، انشاالله.

از پدر خانم و مادر خانم هم کمال تشکر را داریم ، امیدوارم که در این مدت مرا عفو کنند اگر جنانچه ناراحتی از اینجانب مشاهده نمودند.

" دعا به جان امام و رزمندگان را فراموش نکنید "

" خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی خمینی رل نگهدار "

"خدایا، خدایا، رزمندگان اسلام پیروزشان بگردان "

نوع مطلب : وصیت نامه ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

غروب ، سکوت ، درخت ...
خورشید
آرام آرام
پشت ابر ها پایین می رود و
سفیدی ابر ها را به زرد و نارنجی
ملایم تبدیل می کند.

حالا می شود درست
به تنه درخت کجی
تکیه داد
و ساعت ها
به آسمان خیره شد
و
وشاید کمی اندیشید
و
اندیشید ....................................
مدیر وبلاگ : رها عرفان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :